Katia Salon odzieżowy facebook

Witamy na naszej stronie

O nas

Mamy przyjemność obsługiwać Państwa od 2002 roku. Od początku sklep znajdował się przy ul. Dworcowej 38. Dzisiaj funkcjonuje tam sklep Katia For Men. Przy ul. Dworcowej 11 w 2009 roku powstał nowy i nowoczesny salon Katia Women.

Od samego początku przyświecała nam idea, żeby nasze Klientki czuły się wyjątkowo i przepięknie. Staramy się Panie ubierać, a nie "sprzedawać" im rzeczy. Zależy nam na tym, aby Klientki chciały do nas wracać. Aby podołać oczekiwaniom podnosimy nasze kwalifikacje. Bierzemy udział w warsztatach na tematy: wizerunek kobiety, sposoby ubierania, a także na tematy związane z technikami krawiectwa i konstrukcji garderoby.

Nasze motto: "Każda kobieta jest piękna, trzeba tylko wydobyć to co najlepsze w każdej z nas".
Staramy się tak dobrać asortyment, aby Panie które potrzebują elegancji, swobody i komfortu mogły u nas znaleźć coś dla siebie. Od garderoby po akcesoria.

Od 2005 roku poszerzyliśmy działalność aby Panowie również czuli się u nas wyjątkowo.

Bardzo docenilibyśmy Państwa uwagi, sugestie i propozycje składane przez formularz kontaktowy, lub Facebooka, aby sporstać Państwa oczekiwaniom.

Dziękuje i serdecznie zapraszam,
Katarzyna Kawalec.

"Każda kobieta jest piękna, trzeba tylko wydobyć to co najlepsze w każdej z nas"

~Katia Salony Odzieżowe

Kontakt

Jesteśmy dla Państwa dostępni przez 6 dni w tygodniu w naszych salonach. Dodatkowo możecie Państwo dzwonić, pisać maile, kontaktować się na facebooku a na pewno odpowiemy!

Formularz kontaktowy

Twój mail:

Twój nr telefonu (opcjonalnie):

Temat wiadomości:

Treść wiadomości:

Informacje kontaktowe

Katia WOMEN

ul. Dworcowa 11

62-045 Pniewy

Katia MEN

ul. Dworcowa 38

62-045 Pniewy

Katia Salony Odzieżowe

Katarzyna Kawalec

katia-pniewy.pl