Co robimy?

 

Sprzedaż detaliczna


Obsługujemy Państwa od 2002 roku. Od początku sklep znajdował się przy ul. Dworcowej 38. Dzisiaj funkcjonuje tam sklep Katia For Men. Przy ul. Dworcowej 11 w 2009 roku powstał nowy i nowoczesny salon Katia Women.

Od 2005 roku poszerzyliśmy działalność aby Panowie również czuli się u nas wyjątkowo.


Dalej

Profesjonalne doradztwo wizerunkowe


Pomagamy odpowiedzieć na pytanie: "Nie mam się w co ubrać, nic do siebie nie pasuje!". Dajemy inspiracje odnośnie garderoby pomagamy określić jaki Panie posiadają typ sylwetki, jak łączyć fasony i kolory oraz jak skupić się na podkreślaniu swoich atutów, a nie tuszowaniu swoich mankamentów.


Dalej
 

Warsztaty Mody pt. "Szepty Kobiet - Sztuka Ubierania"


Warsztaty prowadzone są przez Katarzynę Kawalec, autorkę programu. Na warsztatach Panie są otwierane na to, co proponuje moda. Uczą się jak dopasować garderobę, która w sposób naturalny podkreśla tylko mocne strony oraz jest idealna do danej sylwetki, typu urody, osobowości oraz stylu życia. Styl jest w każdej z nas musimy dać sobie tylko szanse żeby to odkryć.


Dalej


Metamorfozy Wizerunkowe


Niemal codziennie jesteśmy świadkami niezwykłych metamorfoz, które odbywają się w naszych salonach. Obserwujemy jak nasze klientki rozkwitają, osiągają to co do tej pory było nieosiągalne.
Oferujemy profesjonalne metamorfozy wizerunkowe, zakończone sesją fotograficzną.


Dalej
 


Analizy kolorysstyczne"


Istnieją 4 profile kolorystyczne: wiosna, lato, jesień, zima. Jako ciepłe uznaje się wiosnę oraz jesień, natomiast kolory chłodne to lato i zima. Aby opisać bogactwo karnacji oraz kolorów stosuje się również typy mieszane, najczęściej jest to wiosna z jesienią oraz odpowiednio zima z latem.


Dalej