O nas

O nasMamy przyjemność obsługiwać Państwa od 2002 roku. Od początku sklep znajdował się przy ul. Dworcowej 38. Dzisiaj funkcjonuje tam sklep Katia For Men. Przy ul. Dworcowej 11 w 2009 roku powstał nowy i nowoczesny salon Katia Women.
Od samego początku przyświecała nam idea, żeby nasze Klientki czuły się wyjątkowo i przepięknie. Staramy się Panie ubierać, a nie "sprzedawać" im rzeczy. Zależy nam na tym, aby Klientki chciały do nas wracać. Aby podołać oczekiwaniom podnosimy nasze kwalifikacje. Bierzemy udział w warsztatach na tematy: wizerunek kobiety, sposoby ubierania, a także na tematy związane z technikami krawiectwa i konstrukcji garderoby.
Nasze motto: "Każda kobieta jest piękna, trzeba tylko wydobyć to co najlepsze w każdej z nas". Staramy się tak dobrać asortyment, aby Panie które potrzebują elegancji, swobody i komfortu mogły u nas znaleźć coś dla siebie. Od garderoby po akcesoria.
Od 2005 roku poszerzyliśmy działalność aby Panowie również czuli się u nas wyjątkowo.
Bardzo docenilibyśmy Państwa uwagi, sugestie i propozycje składane przez formularz kontaktowy, lub Facebooka, aby sporstać Państwa oczekiwaniom.
Dziękuje i serdecznie zapraszam, Katarzyna Kawalec.

+48 502 278 264
049 508 109 818

Nasz teamKatarzyna Kawalec

Doradca Wizerunku. Po 15 latach doświadczeń związanych z prowadzeniem salonów odzieżowych Katia zajmuje się metamorfozami wizerunkowymi, doradztwem wizerunkowym, analizami kolorystycznymi oraz prowadzeniem warsztatów mody pt. Szepty Kobiet Sztuka Ubierania.

Dariusz Kawalec

Od 13 lat prowadzi męski salon odzieżowy Katia. Jego ogromne doświadczenie oraz wyczucie stylu pozwala wszystkim Panom czuć się bezpiecznie pod okiem profesjonalisty.

Katarzyna Kałek

Nasz długoletni pracownik, który posiada wszystkie umiejętności i doświadczenie pozwalające na perfekcyjne dobranie garderoby dla każdej z klientek.

Kinga Gurgas

Najświeższa krew w ekipie! Pod pilnym okiem Katarzyny Kawalec zdobywa cenne umiejętności oraz doświadczenie!